Przyjaciele Sowy

Naszym Przedszkolakom oferujemy:

PrzedszkolnySzkolny
realizacja podstawy programowej dostosowana do potrzeb i możliwości dziecka
j. angielski (5 x w tygodniu)
rytmika (2 x w tygodniu)
gimnastyka ogólnorozwojowa
Pełna oferta przedszkolna!
realizacja podstawy programowej dostosowana do potrzeb i możliwości dziecka
j. angielski (5 x w tygodniu)
rytmika (2 x w tygodniu)
gimnastyka ogólnorozwojowa
j. hiszpański (2 x w tygodniu)
zajęcia artystyczne – plastyka (1 x w tygodniu)
religia dla zainteresowanych (1 x w tygodniu)
możliwość udziału w kołach zainteresowań organizowanych we współpracy ze Szkołą Sapere Aude: Koło Językowe, Koło teatralne, Klub Młodego Czytelnika, Koło plastyczne, Koło szachowe, Koło Muzyczne

Wariant „szkolny” obejmuje podstawową ofertę przedszkolną wzbogaconą o zajęcia
prowadzone we współpracy z nauczycielami Szkoły Podstawowej Sapere Aude, które stanowią
delikatne wprowadzenie i przygotowanie do edukacji wczesnoszkolnej. Kształtowanie gotowości
szkolnej oraz umiejętności wymaganych na tym etapie edukacji, opiera się na zajęciach
dydaktycznych prowadzonych przez nauczyciela prowadzącego zajęcia edukacyjne (nauczanie
zintegrowane).

W naszym Przedszkolu zapewniamy dzieciom odpowiednie przygotowanie do funkcjonowania w społeczności szkolnej. Bardzo duży nacisk kładziemy na samodzielność oraz współpracę i pomoc między Dziećmi. Dzięki funkcjonowaniu placówki w bezpośrednim kontakcie z Niepubliczną Szkołą „Sapere Aude”,  możemy korzystać ze specjalistycznego zaplecza dydaktycznego szkoły. Ponadto dzięki opracowanemu nowatorskiemu Programowi „Poznajemy Szkołę” – nasi absolwenci szybciej osiągają dojrzałość szkolną w aspekcie emocjonalnym oraz bezstresowo przechodzą do kolejnego etapu edukacyjnego.

Naszym Żłobkowiczom proponujemy:

W roku szkolnym 2021/2022 planujemy utworzenie następujących grup:
1. Klasa 0 „Sowy” 5-6 latki;
2. „Zajączki” 3-4 latki;
3. Grupa żłobkowa „Jeżyki” 2 latki;

Opłaty:

• Czesne w klasie „0” w zależności od wariantu: 920 zł „szkolny” lub 800 zł „przedszkolny”
  • Czesne dla Przedszkolaków wynosi 800 zł
  • Czesne dla Żłobkowiczów to 1000 zł
  • Wpisowe: 500 zł
  • Wyżywienie: 0 zł

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny!
Przewidujemy zniżki dla rodzeństwa, za płatność z góry za cały rok, a także dla naszych
Żłobkowiczów pozostających w Przedszkolu Przyjaciele Sowy!

Więcej informacji u Dyrektora Placówki.

Skontaktuj się!