Przyjaciele Lasu

Oferta Edukacyjna na rok 2021/2022

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem placówki przedszkolnej a chcesz by Twoje dziecko było kreatywne, wychowywane w szacunku, odpowiedzialne i samodzielne, niezależne w działaniu oraz myśleniu – koniecznie zapisz je do naszego Leśnego Przedszkola w Jabłonnie.

Las, natura są dla nas bardzo ważne . Staramy się spędzać większość czasu na dworze bez względu na pogodę. W zimę mniej, w lecie więcej. Na dworze też staramy się prowadzić większość zajęć edukacyjnych. W ciągu całego roku dzieci obserwują otaczającą ich przyrodę, prowadząc obserwacje, wykonując różne doświadczenia. Natura daje nam wiele możliwości: w sezonie prowadzimy ekologiczny ogród i korzystamy z jego dobrodziejstw. Uczymy się odpowiedzialności, systematyczności i empatii poprzez opiekę nad leśnymi zwierzętami. Dary przyrody pozwalają tworzyć piękne i oryginalne prace plastyczne wykorzystując m.in. liście, kamienie, szyszki, kasztany, korę drzew .

W naszym przedszkolu kładziemy też szczególny nacisk na osiąganie dojrzałości szkolnej – sieć naszych przedszkoli we współpracy z NIEPUBLICZNĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ,,SAPERE AUDE’’ w RAJSZEWIE opracowała nowatorski projekt ,POZNAJEMY SZKOŁĘ’’. Dzięki niemu nasi absolwenci bezstresowo przechodzą do kolejnego etapu edukacyjnego.

Wdrożyliśmy program ,,ZDROWY PRZEDSZKOLAK’’, którego celem jest uczenie dzieci już od małego zwracania uwagi na odpowiedni dobór zjadanych zdrowych, zbilansowanych posiłków.

Fundamentem naszej pracy jest TEORIA INTELIGENCJI WIELORAKICH – wspieramy indywidualny rozwój dzieci w obszarach inteligencji: językowej, matematyczno-logicznej,ruchowej, wizualno-przestrzennej, muzycznej, przyrodniczej i interpersonalnej.

W ramach oferty zapewniamy:

Dodatkowo:

Uczęszczanie do naszego przedszkola wiąże się z:

Kładziemy nacisk na WOLNOŚĆ i SAMODZIELNOŚĆ – taki sposób edukacji kształtuje w dzieciach kreatywność i umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Bogata oferta zajęć dodatkowych: taniec, judo, zajęcia matematyczne, balet itp.

Wycieczki .

KOSZTY dla dziecka od 3 do 5 lat.

Czesne: 900 zł (z wyżywieniem).

Wpisowe: 500 zł.

Koszty dla dziecka od 1 do 3 lat.

Czesne: 1200 zł ( z wyżywieniem).

Wpisowe : 500 zł.

Skontaktuj się!